Jestem psychoterapeutą specjalizującym się w pracy z osobami dorosłymi. Prowadzę psychoterapię indywidualną, pracuję z grupami. Pomagam ludziom chcącym coś zmienić w swoim życiu. Wspieram osoby pragnące lepiej, pełniej, bardziej świadomie żyć, łatwiej radzić sobie z problemami dnia codziennego i nawiązywać dobre relacje z innymi.

Postrzegam człowieka jako istotę wielowymiarową. Dlatego uważam, że aby wprowadzić realną zmianę w swoim życiu, trzeba pracować nad kilkoma aspektami jednocześnie. W swojej praktyce pracuję na poziomach:
• intelektualnym: rozumienie siebie, swojej historii, konfliktów wewnętrznych, wzorców,
• emocjonalnym: dostęp do uczuć, uznawanie swoich emocji,
• fizycznym i energetycznym: praca przez ciało, rozbrajanie blokad w ciele, dostęp do żywotności, przepływu.

Wykorzystuję do tego narzędzia, co do których skuteczności jestem przekonany, tj. nurt Analizy Bioenergetycznej, potocznie zwanej metodą Lowena (od jej twórcy Aleksandra Lowena), oraz pracę z grupą.

Analiza Bioenergetyczna łączy analityczne rozumienie człowieka (jego psychodynamiki, konfliktów wewnętrznych, mechanizmów obronnych) z pracą przez ciało (w ciele poprzez system napięć i blokad odzwierciedlony jest świat wewnątrzpsychiczny).

Proces w grupie daje możliwości doświadczania siebie w relacji z innymi, tworzy przestrzeń na wsparcie, eksperymentowanie nowych dróg zachowań w przyjaznym środowisku.

Wierzę i jest to też moim doświadczeniem, że trwałą zmianę osiąga się poprzez stopniowy proces. Na drodze mogą zdarzyć się momenty przełomowe, ale to regularna, ciągła praca nad sobą jest fundamentem trwałych zmian w życiu.

Ukończyłem czteroletnie szkolenie Certified Training Program, organizowane przez The Florida Society for Bioenergetic Analysis w USA, po którym zostałem certyfikowany jako Certified Bioenergetic Coach oraz Certified Bioenergetic Psychotherapist (skan dyplomu).

Studiowałem psychologię kliniczną na SWPS. Skończyłem również Szkołę Coachów prowadzoną przez Grupę Trop.

Wcześniej związany byłem z biznesem. Ukończyłem Stosunki Międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Ćwiczę Qigong, jestem instruktorem Qigongu De Rui I. Lubię spędzać czas na łonie natury.