O mnie

Jestem psychoterapeutą w Analizie Bioenergetycznej.

Naukę tej metody rozpocząłem w 2011 roku od asystowania Marzenie Barszcz, co czynię do teraz.

Ukończyłem 4 letnie szkolenie Certified Training Program organizowanym przez The Florida Society for Bioenergetic Analysis w USA, gdzie w 2014 roku zostałem certyfikowany jako Certified Bioenergetic Coach, a w 2016 roku jako Certified Bioenergetic Psychotherapist.

W 2012 roku skończyłem Szkołę Coachów prowadzoną przez Grupę Trop.

Wcześniej związany byłem bardziej z biznesem. Ukończyłem Stosunki Międzynarodowe na Akademi Ekonomicznej w Krakowie w międzyczasie studiując też w EDHEC Business School w Lille, Francja.

Po studiach, po krótkim 2 miesięcznym epizodzie pracy na etacie, współtworzyłem różne przedsięwzięcia biznesowe m.in. szkołę jogi Joga Żoliborz, agencję artystyczną Baw się z nami oraz Centrum Językowe Advantis.

Przez ponad 6 lat zajmowałem się pantomimą. Brałem udział w wielu spektaklach teatralnych m.in. w „Lot nad kukułczym gniazdem” w Teatrze Powszechwnym w Warszawie oraz w „Hamlet” w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Uwielbiam improwizjacje i performance’y.

Lubię roztaczać wizje, szukać nowych rozwiązań oraz wcielać pomysły w życie.

A oto moje wystąpienie z TED’x PolitechnikaGdańska, w którym mówię trochę o sobie, o byciu aktywnym, procesie zmian i metodzie Lowena.