Bezpłatny program online

12 tygodni ćwiczeń bioenergetycznych

Mini zestawy ćwiczeń do praktyki w domu.

Ile razy dziennie myjesz zęby? A przecież myłeś je dzień wcześniej! I w dodatku chodzisz prawdopodobnie od czasu do czasu do dentysty. Dbanie o zęby jest powszechnie akceptowane i promowane społecznie.

Trochę gorzej sprawa przedstawia się z higieną emocjonalną człowieka. A przecież w ciągu dnia często spotykają nas sytuacje, które wywołują w nas różne emocje, jak stres, irytacja, złość. Co się z nimi potem dzieje? Jak je udrażniamy? Jak radzimy sobie z napięciami, które one powodują?

Regularne praktykowanie ćwiczeń bioenergetycznych jest jak mycie zębów. Pozwala na bieżąco uwalniać nasze ciało z części gromadzących się codziennie napięć.

Chcąc ułatwić dostęp do regularnej praktyki opracowałem 12-tygodniowy program ćwiczeń bioenergetycznych.
Stworzyłem go z myślą o:
– osobach, które były na warsztatach i chcą regularnie wykonywać ćwiczenia bioenergetyczne w domu,
– osobach, które nie mają możliwości wziąć udział w warsztatach, a są tą metodą zainteresowane

Cały program składa się z 12 zestawów ćwiczeń, do wykonywania codziennie w domu na ok. 10 minut, jak również z wersji minimum na ok. 3 minuty.

Po zapisaniu się na program co tydzień mailowo otrzymasz nowy zestaw ćwiczeń na najbliższe 7 dni. Pakiet będzie zawierał dodatkowo instruktaż w formie nagrania video każdego ćwiczenia.
Cały program jest bezpłatny.

Chcesz otrzymywać darmowy zestaw ćwiczeń co tydzień? Zapisz się wpisując poniżej swoje imię i adres e-mail. W każdym momencie w przyszłości będziesz mógł zrezygnować z subskrypcji.