Zestawy ćwiczeń

Ile razy dziennie myjesz zęby?  A przecież myłeś je dzień wcześniej.  I w dodatku chodzisz prawdopodobnie od czasu do czasu do dentysty. Dbanie o zęby jest bardzo akceptowane i promowane społecznie.

Trochę gorzej sprawa przedstawia się z higieną emocjonalną człowieka. A przecież w ciągu dnia często spotykają nas sytuacje, które wywołują w nas różne emocje, często jest to stres, irytacja, złość. Co się z nimi potem dzieje? Jak je udrażniamy? Jak radzimy sobie z napięciami jakie one powodują?

Regularne praktykowanie ćwiczeń bioenergetycznych jest jak mycie zębów, pozwala na bieżąco uwalniać nasze ciało z części gromadzących się w nas codziennie napięć.

Chcą ułatwić dostęp do regularnej praktyki stworzyłem 12 tygodniowy program ćwiczeń bioenergetycznych.

Stworzyłem go z myślą dwóch grupach osób:

– o osobach, które były warsztatach i chcą regularnie wykonywać ćwiczenia bioenergetyczne w domu,

– o osobach, które nie mają możliwości wziąć udział w warsztatach, a są tą metodą zainteresowane

Cały program składa się z 12 zestawów ćwiczeń. Każdy zestaw obejmuje pakiet ćwiczeń do wykonywania codziennie w domu na ok. 10 minut jak również wersje minimum na ok. 3 minuty.

Po zapisaniu się na program co tydzień mailem otrzymasz nowy zestaw ćwiczeń na najbliższe 7 dni. Każdy zestaw zawierał będzie dodatkowo instruktaż w formie nagrania video każdego ćwiczenia z zestawu.

Cały program jest bezpłatny.

Jeśli chcesz go otrzymywać zapisz się wpisując poniżej swoje imię i adres e-mail. W każdym momencie w przyszłości będziesz mógł z niego zrezygnować.