Warsztat Qigong De Rui I _ Warszawa 20 czerwca

Gorąco zapraszam na warsztat wprowadzający do Qigongu De Rui I.

Qigong pozwala obudzić w organizmie niewykorzystane siły ochronne i regeneracyjne. Zwiększa naszą witalność, z czasem poprawia stan zdrowia. Qigong to prastara metoda samoleczenia wywodząca się z Chin powstała w wyniku kilku tysięcy lat doświadczeń.

W praktyce ćwicząc Qigong łączymy ruch, oddychanie i koncentrację, pracę mentalną. Pomaga to nam się wyciszyć, a zarazem poczuć i wzmocnić poziom naszej energii.

Qigong De Rui I to qigong medyczny powiązany z TMC (tradycyjną medycyną chińską). Głęboko wpływa on na nasze organy wewnętrzne oraz przepływ energii w meridianach.

Qigong De Rui I skład się z kilkunastu ruchów i jest go w stanie ćwiczyć praktycznie każdy. Nie wymaga szczególnej sprawności fizycznej. Czas wykonywania De Rui I zależy od ilości wykonanych powtórek. Najkrótszy sensowny czas to kilkanaście minut.

Podczas warsztatów nauczycie się całej formy Qigong De Rui I, aby móc później samodzielnie ćwiczyć w domu.

Warsztat przeznaczony jest dla osób początkujących.

Godziny warsztatu: 10.00-16.00 z 1 godziną przerwy w środku.

Miejsce: Warsztat odbędzie się w Warszawie. Dokładne miejsce podam niedługo.

Proszę zabrać ze sobą wygodny strój do ćwiczeń wraz z lekkimi butami i wodę. Tradycyjnie ten styl ćwiczy się w białym ubraniu do czego zachęcam, ale nie jestem w tym ortodoksem J

 

Koszt udziału w warsztacie wynosi 450 zł

Ilość miejsc ograniczona. O zapisie decyduje kolejność płatności.

W przypadku rezygnacji z warsztatów na tydzień przed rozpoczęciem zwracam 100% kwoty, do 2 dni przed 50%, w późniejszym terminie wpłata przepada.

 

Prowadzący: Grzegorz Byczekt.

Informacje i zapisy: Grzegorz Byczek 609 025 740, kontakt@grzegorzbyczek.com

 

Zapraszam !